Sledovací kategorie

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Tato stránka obsahuje seznam sledovacích kategorií, které automaticky přidává software MediaWiki. Jejich jména lze změnit úpravou příslušných systémových hlášení ve jmenném prostoru MediaWiki.

Sledovací kategorie Název hlášení Kritéria pro vložení do kategorie
Indexované stránky(prázdná)index-categoryStránka obsahuje kouzelné slovo __INDEX__ (a je ve jmenném prostoru, ve kterém je tento příznak dovolen), takže je indexována roboty, přestože by normálně nebyla.
Neindexované stránky(prázdná)noindex-categoryStránka není indexována roboty, protože obsahuje kouzelné slovo __NOINDEX__ a je ve jmenném prostoru, ve kterém je tento příznak dovolen.
Stránky s duplicitními argumenty ve voláních šablon(prázdná)duplicate-args-categoryStránka obsahuje volání šablony, které používá duplicitní argumenty, např. {{foo|bar=1|bar=2}} nebo {{foo|bar|1=baz}}.
Stránky s příliš mnoho voláními náročných funkcí syntaktického analyzátoru(prázdná)expensive-parserfunction-categoryStránka používá příliš mnoho náročných funkcí syntaktického analyzátoru (jako #ifexist). Vizte Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Stránky obsahující vynechané argumenty šablon(prázdná)post-expand-template-argument-categoryStránka je po rozbalení argumentu šablony (něco v trojitých závorkách, např. {{{Foo}}}) větší než $wgMaxArticleSize.
Stránky překračující povolenou velikost vložených šablon(prázdná)post-expand-template-inclusion-categoryStránka je po rozbalení všech šablon větší než $wgMaxArticleSize, takže některé šablony rozbaleny nebyly.
Skryté kategorie(prázdná)hidden-category-categoryKategorie ve svém textu obsahuje __HIDDENCAT__, což způsobuje, že se na stránkách implicitně nezobrazuje v rámečku odkazů na kategorie.
Stránky s odkazy na neexistující soubory(prázdná)broken-file-categoryStránka obsahuje nefunkční odkaz na soubor (odkaz pro vložení souboru, který neexistuje).
Stránky překračující počet uzlů(prázdná)node-count-exceeded-categoryTato stránka překračuje maximální počet uzlů.
Stránky překračující hloubku expanze(prázdná)expansion-depth-exceeded-categoryStránka překročila maximální hloubku expanze.
Stránky s ignorovanými zobrazovanými názvy(prázdná)restricted-displaytitle-ignoredStránka obsahuje příkaz {{DISPLAYTITLE}}, který se ignoruje, neboť není ekvivalentní skutečnému názvu stránky.
Stránky s neplatnými sebeuzavírajícími HTML značkami(prázdná)deprecated-self-close-categoryStránka obsahuje neplatné sebeuzavírající HTML značky, například <b/> nebo <span/>. Jejich chování se v zájmu konzistence se specifikací HTML5 brzy změní, proto je jejich použití ve wikitextu zastaralé.
Stránky se smyčkami šablon(prázdná)template-loop-categoryStránka obsahuje smyčku šablon, tj. šablonu, která je vložená sama do sebe.
Stránky s chybami v referencích(prázdná)cite-tracking-category-cite-errorStránky v této kategorii obsahují chyby v použití značek pro reference.
Stránky s chybami ve zvýrazňování kódu(prázdná)syntaxhighlight-error-categoryPři pokusu o zvýraznění kódu na stránce došlo k chybě.